
Bateriový modul – DEYE – SE-F12 – MAX – 11,8 kWh – LV
Kód F11DDHmotnost 109 kg
- Kapacita
- 11,8 kWh
- Typ bateriového článku
- LiFePO4
- Napětí modulu
- 51,2 V
- Počet nabíjecích cyklů
- 6 000
- Nabíjecí proud
- 230 A
- Vybíjecí proud
- 230 A
- Požadovaný počet modulů
- 1
- Komunikace
- RS485, CAN 2.0, Bluetooth
Na objednávkuTermín dodání potvrdíme po objednání
Dostupnost potvrzujeme po objednání – stav skladu se mění během dne.
Technické parametry
| Kapacita | 11,8 kWh |
|---|---|
| Typ bateriového článku | LiFePO4 |
| Napětí modulu | 51,2 V |
| Hloubka vybití (DoD) | 90% |
| Počet nabíjecích cyklů | 6 000 |
| Nabíjecí proud | 230 A |
| Vybíjecí proud | 230 A |
| Požadovaný počet modulů | 1 |
| Komunikace | RS485, CAN 2.0, Bluetooth |
| Záruka | 10 let |
| Výška | 767 mm |
| Šířka | 464 mm |
| Hloubka | 244,5 mm |
Rozměry (V × Š × H): 767 mm × 464 mm × 244,5 mm
Popis
Deye SE-F5 / SE-F12 / SE-F16 je moderní řada úložišť energie Deye SE-F, zahrnující modely SE-F5, SE-F12, SE-F16 a verze Plus, Pro a Max. Jde o pokročilé řešení ESS založené na bezpečné technologii lithium-železo-fosfátu (LiFePO4). Systém zajišťuje jmenovité napětí 51,2 V a nabízí jmenovitou kapacitu v rozsahu od 5,12 kWh do 16 kWh podle zvoleného provedení. Díky flexibilní škálovatelnosti, vysoké účinnosti a inteligentnímu řízení představují tyto bateriové moduly spolehlivou podporu pro domácí i komerční fotovoltaické instalace.
Hlavní vlastnosti Deye SE-F5 / SE-F12 / SE-F16:
- Pokročilý systém BMS: integrovaný systém řízení baterie s aktivní pojistkou a komplexní ochranou provozu.
- Vysoká účinnost a tranzistory MOSFET GaN: zajišťují nabíjení a vybíjení až 1,2C (u vybraných modelů) při snížení ztrát energie o 50 % a zvýšené odolnosti vůči vysokým teplotám.
- Optimalizovaná energetická hustota: integrované uspořádání paketu snižuje lineární ztráty a maximalizuje prostorovou účinnost.
- Flexibilní rozšiřitelnost systému: možnost paralelního zapojení až 32 kusů zařízení (až 64 kusů s volitelným modulem CAN-Box).
- Široký rozsah provozních teplot: spolehlivý provoz v rozmezí -20 °C až 55 °C, podporovaný přirozeným chlazením nebo volitelnými topnými systémy.
- Různé možnosti montáže a komunikace: podpora montáže na stěnu, na podlahu nebo do patrové sestavy a rozhraní CAN2.0, RS485 a Bluetooth s vyhrazenou aplikací.
Pro koho je to dobrá volba?
Řada úložišť energie Deye SE-F je ideální volbou pro investory, kteří hledají škálovatelné a spolehlivé systémy pro ukládání energie pro domácí i komerční využití. Díky různým kapacitám (od 5,12 do 16 kWh), vysoké odolnosti vůči provozním podmínkám prostředí (vybrané modely v krytí IP65) a možnosti rozšíření a integrace s inteligentními systémy řízení energie se toto řešení výborně hodí jak do nových, tak do modernizovaných fotovoltaických instalací, které usilují o plnou energetickou nezávislost.